Подписаться:Статьи Комментарии

Вы здесь: Главная » Красота и здоровье » Кращий вибір – ортопедичний матрац!

В даний час сучасні технології виробництва матраців дозволяють зробити матрац з істотно складнішими конструктивними вирішеннями пружинного блоку, що у свою чергу переводить матрац з простого класу в клас ортопедичних матраців. Такий матрац дозволяє хребту людини залишатися прямим протягом сну.

Ортопедичний матрац, як правило, має в своєму складі пружинний блок з незалежними пружинами, де кожна пружина ушита в окремий чохол. Це дає можливість стискатися кожній пружині окремо, підстроюючись під різні ділянки людського тіла. Натиснення на одну пружинку такого матраца не вабить продавлювання сусідньої. Важлива перевага ортопедичних матраців з блоком незалежних пружин – повна безшумність, оскільки пружини не труться один об одного.

Для створення декількох зон жорсткості в деяких моделях ортопедичних матраців використовуються пружини з різною товщиною дроту. Іноді можна зустріти ортопедичні матраци, одна половина яких жорсткіша, а інша м’якше. Такі матраци розраховані на людей з різною ваговою категорією.

Крім різної конструкції пружинних блоків важлива особливість ортопедичних матраців полягає в різних наповнювачах, які розміщуються зверху пружинного блоку і додають ортопедичному матрацу жорсткість або м’якість. Часто в таких матрацах одним з наповнювачів є кокосове волокно (койра), латекс або кінський волос. Ці матеріали володіють широким спектром корисних для ортопедичного матраца властивостей. Вони додає матрацу міцність, пружності і гігієнічність. У елітних матрацах в поверхневому шарі застосовується 100%-ная шерсть. Вона здатна поглинати вологу 30% від власної ваги, а також володіє антибактеріальними властивостями.

Часто можна почути про ортопедичні матраци матролюкс Львів з новими матеріалами-наповнювачами з «ефектом пам’яті». Такі матраци ще відносно дорогі, але приголомшливо комфортні. Їх ортопедичні властивості обумовлені прошарком, який створює ефект в’язкості і добре підтримує поясницю.

Серед оббивних матеріалів ортопедичних матрасів крім натуральних матерій (бавовна, льон, шерсть) широко застосовуються штучні, синтетичні, змішані і неткані матеріали. У найдешевших матрацах застосовується синтетика (поліестер або поліпропілен), в найбільш дорогих – тільки натуральні матеріали.

Будьте пильні при покупці ортопедичного матраца і пам’ятаєте: якісний матрас не може коштувати дешево. У виробників, що випускають якісні матраци, ціни приблизно однакові. Відверто дешевий ортопедичний матрац – підробка, він не володіє заявленими властивостями і прослужить недовго.

Также рекомендуем:

© 2011 Женский журнал